Xiaomi Mix Flip’in fiyatı sızdırıldı

Xiaomi Mix Flip‘in, Çin Zorunlu Sertifikasyon (3C) otoritesinden sertifika aldığı iddia edildi ve bu, telefonun piyasaya sürülmesinin yakın olduğunu gösteriyor. Xiaomi’nin katlanabilir telefonunun fiyatı ve canlı görüntüsü de internette ortaya çıktı, tasarımı hakkında ipuçları veriyor. Xiaomi Mix Flip‘in Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile çalışacağı ve 1.5K ekran ile çift arka kameraya sahip olacağı söyleniyor. Bu cihazın, Xiaomi Mix Fold 4 ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Bir Çinli duyumcu, 3C sitesinde 2405CPX3DC model numarasına sahip bir Xiaomi telefonunun yer aldığını ve bu cihazın Xiaomi Mix Flip olduğunun düşünüldüğünü belirtti. Weibo’da paylaşılan liste ekran görüntülerinde 67W hızlı şarj desteği görüldü. Duyumcu, telefonun 5.999 yuan (yaklaşık 843$) fiyatla satışa sunulacağını iddia ediyor. Bu fiyat, Xiaomi’nin ilk katlanabilir telefonunu Samsung Galaxy Z Flip 5’ten (1.410$) daha uygun fiyatlı hale getiriyor.

Xiaomi Mix Flip’in fiyatı sızdırıldı

Xiaomi Mix Flip‘in, 1.5K çözünürlükte ekran ve 4.900 mAh bataryaya sahip olması bekleniyor. Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile çalışacağı ve 50 megapiksel OV50E birincil sensör ile 60 megapiksel OV60A ikincil sensörden oluşan çift arka kamera ünitesine sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca, 32 megapiksel ön kamera ile gelmesi bekleniyor.

Çinli bir sosyal medya platformunda, Xiaomi Mix Flip‘in canlı görüntüsü olduğu iddia edilen bir görsel paylaşıldı. Görsellerde çift flaşlı çift kamera modülü ve kameraların altında küçük bir ekran görüldü. Bu görsellerin önceki şemalara dayanan sahte görüntüler olduğu düşünülüyor.

Xiaomi Mix Flip‘in bu yılın üçüncü çeyreğinde Xiaomi Fold 4 ile birlikte resmen tanıtılması bekleniyor. Cihazın Çin ve Hindistan ile Japonya dışındaki küresel pazarlarda satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir