Aziz Yıldırım’ın yönetiminde olacağı iddia edilen Murat Ülker PD’ye konuştu: Ailemizi alet etmeyin

Toygun ATİLLA

Aziz Yıldırım’ın Haziran ayındaki kongrede yeniden Fenerbahçe başkan adayı olacağını açıklaması sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri oldu.

MURAT ÜLKER VE YAHYA ÜLKERİN ADI YILDIRIM’IN LİSTESİ İÇİN GEÇTİ

Yıldırım’ın bu açıklamasının ardından sosyal medyada Aziz Yıldırım ile Murat Ülker’in bir görüşme yaptığı, Murat Ülker’in oğlu Yahya Ülker’in Aziz Yıldırım’ın yönetim kurulu aday listesinde yer alacağı iddiası dolaşıma girdi.

AZİZ YILDIRIM’DAN YAZILI YALANLAMA: DEZENFORMASYON YARATILIYOR

Bu iddia hakkında Aziz Yıldırım’dan yazılı bir açıklama geldi. Yıldırım, “Sosyal medyada benim adıma bazı gerçek olmayan yönetim listeleri yayınlanarak dezenformasyon yaratılmaktadır” dedi ve iddiaları net bir dille yalanladı:

“Ben henüz bir yönetim veya kurul listesi hazırlamadım. 15 Mayıs Çarşamba günü yapacağım basın toplantısının ardından çalışmalara başlayacağım ve yönetimime / kurullara düşündüğüm isimlerle görüşeceğim.

Bu tip manipülatif paylaşımlar son derece ayıptır. Daha önce de defalarca ifade ettiğim gibi, benim ağzımdan çıkmayan bu tip yalan bilgilere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederim.”

MURAT ÜLKER PD’YE KONUŞTU: AİLEMİZİ BU TARTIŞMALARA ALET ETMEYİNİZ

İddiaların merkezindeki isim Murat Ülker ise Patronlar Dünyası Genel Yayın Yönetmeni Toygun Atilla’ya konuştu.

İddiaların her şeyden önce ayıp olduğunu söyleyen Murat Ülker, “Ne kadar ayıp bir şey, hiç bir arkadaşım bana böyle bir teklifte bulunmadı ve bulunamaz. Ayrıca ailemizi de bu kısır tartışmalara alet etmeyiniz.” dedi.

Murat Ülker ayrıca Aziz Yıldırım’ın iddiaları yalanlayan açıklamasından memnuniyet duyduğunu da belirtti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir